Chcete pozemek v Římově za 7,- Kč/m2? Zajděte na obec.

Prodej pozemků Římov

V současné době již tento dokument na stránkách obce nenaleznete.

Jako vítězná nabídka byla vybrána nabídka s cenou 7,- Kč/m2, byť se nejednalo o nabídku s nejvyšší nabízenou cenou. Odůvodnění tohoto rozhodnutí bylo, že předkladatel vítězné nabídky „dlouhodobě na těchto pozemcích hospodaří“ (viz. Usnesení ze 39. zasedání Zastupitelstva obce Římov). To, že obec mohla získat za prodej pozemků vyšší finanční částku, byl zřejmě jen takový nepodstatný detail.

„Dlouhodobým“ hospodařením na pozemcích mělo být to, že předkladatel vítězné nabídky měl tyto pozemky v pronájmu od obce (bez předkupního práva, cena za pronájem nezveřejněna) od roku 2008, přičemž v pronájmu měl pouze 2 ze 3 prodávaných pozemků.

Zbývá již jen doplnit, že každý zastupitel skládá před zahájením výkonu své funkce tento SLIB: „Slibuji věrnost České republice. Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu obce a jejích občanů a řídit se Ústavou a zákony České republiky.

Do jaké míry bylo výše popsané jednání v zájmu obce a jejích občanů posoudí jistě každý sám.

Každopádně, každý může zkusit požádat vedení obce o odprodej pozemků za cenu 7,- Kč/m2, možná bude s tou správnou nabídkou úspěšný.

MM

Be Sociable, Share!
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *