Včera rudý, modrý dnes, já jsem zloděj z ODS!

Organizace Dokonalých Strak to dopracovala až na okraj politického propadlište. Normální člověk tyto korupčníky už volit nebude. To ale neznamená, že se znovu nedostanou do parlamentu. Proč?

Jsme jedna z mála zemí tzv. západního světa, možná jediná, kde volby trvají 2 dny a kde jsou volební urny přes noc bez dozoru volební komise. Pokud vím, tak výjimkou je ještě Itálie, tam ale volební urny přes noc hlídají carabinieri (policisté). Zastánci „našeho“ volebního systému budou jistě tvrdit, jak je vše v naprostém pořádku, že je vše zabezpečené, zapečetěné atd. atd. Faktem však zůstává, že volební urny jsou v noci z pátku na sobotu (od cca 22:00 do 08:00 hod.) bez dozoru a samotné volební urny rozhodně nemají charakter bezpečnostního trezoru.

A abychom nechodili pro příklad příliš daleko, zůstaneme u volební urny nacházející se v budově OÚ Římov. Pokud by někdo s přístupem do domu ukryl přes noc v domě „náležitě poučenou“ osobu blízkou, měla by pak takováto osoba 10 hodin na to, aby vyměnila hlasovací lístky ve volební urně za předem připravené hlasovací lístky té „správné strany“.

Zbývá si už jen položit otázku: kdo má klíče od domu?

MM

O Klausovi z tisku:

Klaus Kellner PPF Group

Be Sociable, Share!
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *